FAIL (the browser should render some flash content, not this).

TİCARİ PROGRAMLAR


Neden ETA ?

ETA , 20 yılı aşkın bir süredir ticari uygulama yazılımları konusundaki uzmanlığını programları, hizmetleri ve müşteri memnuniyeti ile bir bütün halinde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Neden ETA:SQL ?

Günümüzde bilgi en değerli kaynak olarak kabul ediliyor. Bu bilgiyi güvenli bir şekilde saklamak, bu bilgiye hızlı ve esnek bir şekilde ulaşmak ve analiz edebilmek ise bilginin kendi kadar değerli sayılıyor. ETA, benzersiz tecrübesini, teknolojinin getirdiği imkanlarla birleştirerek bilgiyi değerlendirmenin en kolay yolunu ETA:SQL versiyonu ile sunuyor.
LKS 2 nin Teknik Özellikleri:


Windows uyumluluğu;

Yıllardır LBS ürünlerini kullanan işletmeler, LBS’nin titizlikle hazırlanmış kullanıcı arabirimininin sağladığı kısa öğrenme süresi ve her türlü karmaşık operasyonu hızlı ve hatasız yürütme avantajlarından yararlanmıştır.
Bu özellikler windows ortamının sağladığı kullanım ve öğrenim kolaylığı özellikleriyle de birleşmiştir.Kullanıcılar pek çok iş yazılımında karşılanmıyan tam Windows uyumluluğuna LKS2 ile kavuşabilir.
     
LKS2’ye geçen müşterilerimiz Windows ürünü avantajları olan, Windows yazıcı uyumu, e-mail (örneğin rapor pencereleri üzerinden direkt olarak alınan raporun e-mail olarak ilgili kişilere gönderilebilmesi), mouse kullanımı,multi-tasking özelliği (kullanıcının, aynı anda birden fazla iş yapabilme olanağı) gibi özelliklere kavuşmuş olacaklardır.
Yönetim karalarına girdi oluşturan verilerin sisteme kolay ve hatasız girilmesi, bir bilgi sisteminden verim elde etmenin ön şartıdır. LKS2, Windows 95, 98 Windows2000 ve Windows NT işletim sistemlerinin sağladığı geliştirilmiş özelliklerden yaralanır. Windows istemciler birden fazla pencere arasında gerçek zamanlı güncelleme ve kayıt inceleme (browse) özellikleri içerir. MDI desteği program içindeki farklı işlemlere kolay erişim sağlar.

İlişkisel Veritabanı;

LKS2 desteklediği MS DE ve MS SQL ilişkisel veritabanları sayesinde, işlemelerin güvenirlik, performans ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılar.                                                                                                                  Programlarla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin, Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz...

#
Anasayfa    |   Bilgisayar   |    Kırtasiye   |  Web Sitesi   |   Telefon Santrali  |    ETA-LOGO   |   Güç Kaynakları   | Güvenlik Kameraları